Digital Consultancy Services

Dijital Danışmanlık

Müşterilerimiz için ölçülebilir bir Yatırım Getirisi (ROI) sağlayan öncelikli ve maliyet etkin çözümlerin tanımlanmasına neden olan dijital stratejileri şekillendirmeye yönelik bir yaklaşım geliştirdik.

Dijital Danışmanlık, anahtar ticari hedeflerinize odaklanan sıkı, dijital bir strateji tanımlamayı amaçlamaktadır. Profilinizi yükseltmek, gelirinizi artırmak, verimliliği artırmak, maliyeti düşürmek, personelinizi eğitmek ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak, şirketin başarısı için hayati önem taşıyan önceliklerden sadece birkaçı. Az geri dönüş için fazladan para harcamaktan kaçınmak için karmaşık ama etkili bir stratejiye ihtiyacınız var.

Dijital Danışmanlık, işlerine yönelik çözümleri tamamen dış kaynaklı bulmayı düşünmeyenler için en doğru seçenektir. Kurum içi ekiplere eğitim ve geliştirme yardımı sağlamanın yanı sıra bazı geçici görevleri de üstlenerek süreç ve maliyetlerinizi iyileştirir.

Günümüzün önde gelen sayısal ve yaratıcı çözümlerini sunma konusundaki derin endüstri bilgilerimize ve deneyimlerimize gurur duyuyoruz. Müşterilerimize endüstriyel, teknik ve yaratıcı tecrübeler sunarak beklediğimiz olağanüstü sonuçları sürekli yeniliyoruz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Ürününüz, hizmetiniz, müşterileriniz, şirket gereksinimleriniz veya iş hedeflerinizin kapsamlı bir şekilde anlaşılabilmesi için, dijital danışmanlarımız siz ve ekip üyelerinizle grup içi görüşmeler sunar. Uzmanlarımız, dijital teknolojilerinizin etki ve etkinliğini değerlendirir ve rakiplerinizin neyi iyi yaptığını araştırır. Ekibimiz daha sonra, başarılı olmak için çevrimiçi stratejinizin daha fazla ölçülmesi ve değerlendirilmesi için KPI'ları tanımlar. Ayrıca, bütçenize, zaman kısıtlamalarınıza ve dahili kaynaklara uyacak optimum etki ve etkinlik sağlayacak çözümleri şekillendirmede ve önceliklendirmede size yardımcı olur.

Yukarıda bahsedilen hizmetlerimize ek olarak, profesyonel ekibimiz tüketici şahsiyetlerini profil oluşturarak, müşteri davranışlarını takip eder ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşim kurduğunu gözleyerek şirketinizle ilgili fikir sahibi olabilir. Bu araştırma, hangi noktaların müşterileriniz için önemli olduğunu ve "tüketici yolculuğu" boyunca bunlara nasıl katkıda bulunabildiğimizi daha iyi anlamamızı sağlar.

Hizmetlerimizin her birini tek tek veya Dijital Danışmanlık bünyesindeki diğer hizmetler ile birlikte sağlayabiliriz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Nedir bu AMP ? İnternette Aramanın Standartları mı Değişiyor ?

Google’ın Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelen AMP projesi ile daha hızlı bir mobil internet deneyimi yolunda büyük bir ilerleme kaydedildi.…
Devamı

Breadcrumb Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok sayfa içeren web sitelerinde breadcrumb navigasyonu, kullanıcıların yollarını bulma biçimlerini büyük ölçüde arttırır. Kullanılabilirlik açısından breadcrumb, bir web sitesi ziyaretçisinin bir veya birkaç…
Devamı

KPI Nedir? Başarılı Bir Online Girişim İçin 12 KPI

KPI, Key Performance Indicator (Anahtar Performans Göstergesi) teriminin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kısacası ulaşılması gereken hedef olarak özetleyebiliriz. Her…
Devamı

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

İşletmenize özel dijital stratejiler oluşturup size sunabilmemiz için lütfen bize ulaşın.

Müşteri Görüşleri

Tümü
Fields marked with an * are required