Reputation Managment Services

Online İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi, görünürlüğünüzü artırır, marka değeri oluşturur ve çevrimiçi itibarınızı geliştirirken istenmeyen sonuçları görünürlülüğünü azaltır.

İtibar Yönetimi, bir işletmenin arama motorları içindeki üne kavuşarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Konuşmayı arttırarak ve "nüfuz unsurunu etkileyerek" tartışmayı geliştirmeye yardımcı olur. Çevrimiçi İtibar Yönetimi ya pozitif markayı ve anahtar kelimeye göre yönlendirilen arama sonuçlarını arttırmak veya marka aramalarında, anahtar kelime aramalarında veya her ikisinde de arama motorlarında görünen olumsuz içeriğin dağılmasında kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızın eksiksiz bir şekilde yönetilmesini ve sosyal izleme, çevrimiçi PR, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılım ve sosyal medya içeriği promosyonu gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Online medya iletişim şebekemiz, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zaman ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılmakta ve tüm içerik, gözle görülür bir hedef kitleyle oluşturulmaktadır.

Kullandığımız büyük online medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zaman ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılmakta ve tüm içerik, gözle görülür bir hedef kitleyle oluşturulmaktadır.

Effective Web Development Solutions

İnterneti ilgilendiren şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geribildirimleri yakından takip eden İtibar Yönetimi raporu sunmaktayız, ayrıca olumlu ve olumsuz basında da rapor bölümlere ayıracağız. Olumsuz yorumları veya arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen ve markanız için olumsuz bir ün yaratan incelemeleri izlemek önemlidir ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Özet akışlarını toplamak için gerekli tüm yazılımları ve teknolojileri veritabanımızda sakladığımızdan, ekibimiz tüm İtibar Yönetimi'ni çalıştırabilir ve yönetebilir.

Online PR Yönetimi

Social Medya
İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçerik Kaldırma

Nedir bu AMP ? İnternette Aramanın Standartları mı Değişiyor ?

Google’ın Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelen AMP projesi ile daha hızlı bir mobil internet deneyimi yolunda büyük bir ilerleme kaydedildi.…
Devamı

Breadcrumb Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok sayfa içeren web sitelerinde breadcrumb navigasyonu, kullanıcıların yollarını bulma biçimlerini büyük ölçüde arttırır. Kullanılabilirlik açısından breadcrumb, bir web sitesi ziyaretçisinin bir veya birkaç…
Devamı

KPI Nedir? Başarılı Bir Online Girişim İçin 12 KPI

KPI, Key Performance Indicator (Anahtar Performans Göstergesi) teriminin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kısacası ulaşılması gereken hedef olarak özetleyebiliriz. Her…
Devamı

Başarılı Bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınıza ve hedeflerinize derinlemesine bir değerlendirme yapmanızdır. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bugün bizimle iletişime geçin; markanızın bilinirliğini geliştirmeye, otoritenizi güçlendirmeye ve web sitenize trafik çekmeye yardım edelim.

Görüşler

Tümü
Fields marked with an * are required