Web Design Services

Çevrimiçi varlığın analizi ve denetimi

Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru analiz edilip kurgulanması ile sağlanabilir.

Tam Şirket Analizi

Tam bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızı net bir şekilde anlamanız için yapılan araştırmaları içerir. Ayrıca pazarınızdaki mevcut konumunuzu ana rakiplerinize göre belirler.

Kapsamlı bir denetim, online mülklerinizin performansına yönelik olası tüm engelleri tespit eder, düzeltir ve geniş dijital pazarlama çabalarınızın temelini oluşturmaya yardımcı olur. Bütün analiz kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri, iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarında önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza izin verir.

Effective Web Development Solutions

Çevrimiçi faaliyetleri için kısa ve uzun vadeli hedefleri belirlerken müşterilerimiz ile yakın işbirliği içerisindeyiz. Uzman ekibimiz, işletmeniz, müşterileriniz ve rekabetin doğru bir analizi için sektörde test edilmiş çeşitli araçlar, kaynakları ve teknikleri kullanmaktadır. Analizlerimizin ve denetimin sonunda, bulgularımız hakkında kapsamlı bir rapor sunmaktayız; bu raporlar, atılacak bir sonraki adımlarla ilgili net ve bilgilendirilmiş öneriler içermektedir.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size eksiksiz bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam etmekte olan performansı optimize eden stratejinizi artırabilir.

Davranışı optimize eden projeler

Davranışları işletme teknolojisi ile optimize ederken etkili bir şekilde projeler planlayabiliyoruz. Her proje, müşterilerimizin her birinin ticari ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde uyarlanır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etki denetleyicisi analizi sunuyoruz. Ayrıca kişiselleştirilmiş "başarı stratejisi" nin özelliklerine ve işlevlerine öncelik verirken kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamak için çeşitli analizler yapıyoruz. Analiz programımızdaki bazı yararlı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, etkinlik izleme, dönüşüm hunisi görüntüleme, yardımcı dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yollar ve şirketinizin gerektirdiği birçok hizmet.

 

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak uyarlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka stratejinizin profesyonel bir analizi / denetimi yapın.

Müşteri Görüşleri

Tümü
Fields marked with an * are required