Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, müşterilerimiz için satışların, kârlılığın ve maliyet verimliliğinin önemli ölçüde artmasına yol açan görünür ve etkili bir arama varlığı sunmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelidir. SEO stratejilerimiz, sitenizi arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazanacaktır. Size her gün tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bir site sağlığı raporu ve dizine eklenmiş sayfa bilgisi sunacağız. Müşteri odaklı ekip, web tabanlı operasyonlarınız için trafik akışınızı artıracak ve satışları artıracaktır.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın can damarıdır. Değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı SEO paketleri sunuyoruz. Geriye kalanları bize bırakın, uzmanlarımız Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarından gelen en son yönergeler konusunda eğitimlerini sürekli almaktadır.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetlerimiz arasında: Organik arama, site içi SEO, backlink inşası, anahtar kelime araştırma, strateji geliştirme ve detaylı rapor sunma bulunmaktadır.

Organik Arama

Web sitenizin görünürlüğünü sağlamak, geliştirmek ve korumak suretiyle ihtiyaçlarınızı karşılayan optimum şartlarda SEO çalışması ile sizi zirveye taşıyoruz.

Sayfa İçi SEO

İçeriklerinizi arama motorları tarafından kolayca erişilebilir hale getiririz. Ekibimiz, sıralamalarınızı yükseltmek ve performansı artırmak için gerekli tüm yetkinliklere vakıftır.

Link Yönetimi

Başarılı SEO stratejisinin önemli bir parçası olan linklerinizin sağlıklı dizayn edilmesi önemli bir konudur. Gerek iç gerekse dış link yapınız incelenir ve en iyi hale getirilir.

Tüm SEO çalışmalarımızda başarı garantisi vermekteyiz.

 

83%

Organik Trafik - Artış

42%

Hemen Çıkma Oranı - Düşüş

38%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

21%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

Anahtar Kelime Stratejisi

En önemli SEO öğelerinden biri hedef anahtar kelimelerdir. Ekibimize, arama motoru sıralamasını ve organik trafiği artırmak için tüm bağlantı kurma faaliyetleriniz için en iyi stratejiniyi belirlemesine izin verin.

Aktivite Raporu

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı sıra, trafik, en çok kullanılan anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinize ilişkin şeffaf ve ayrıntılı bir rapor sunmaktayız.

KPI Nedir? Başarılı Bir Online Girişim İçin 12 KPI

KPI, Key Performance Indicator (Anahtar Performans Göstergesi) teriminin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kısacası ulaşılması gereken hedef olarak özetleyebiliriz. Her…
Devamı

İşletmeler İçin Instagram Kullanma Kılavuzu

Sosyal medya iletişimi yapmak isteyen markalar için en güçlü oyuncularından biri şüphesiz Instagram.  Rakipleri Facebook ve Twitter ile karşılaştırıldığında pazar…
Devamı

Müşteri Sadakati İçin 6 Harika Psikolojik Taktik

Tüketici davranışları, duygu ve eğilimlerin arkasındaki psikolojiyi anlamak, müşteri bağlılığını sağlamak ve sürdürmek yolunda önemli bir tekniktir. Sadakat; başarılı, uzun…
Devamı

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve büyütmenize yardım edelim

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz başarılı kalıcı büyüme için mükemmel bir iş ortaktağıdır.

Müşteri Görüşleri

Tümü
Fields marked with an * are required

Lütfen her satıra bir anahtar kelime giriniz.