Web Development Services

Sosyal Medya Yönetimi

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve kitleyle etkileşime girmenize yardımcı olur.

Sosyal medya uzmanlarımız, işletme hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içeriği oluşturmanıza ve sonunda sosyal medyanızla çevrimiçi varlığınızın tüm diğer yönleriyle entegre olmanıza yardımcı olur.

Çalışmalarımızda markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanmış olan Sosyal Medya Pazarlama Stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşterileri çekmek ve karlılığınızı artırmak amacıyla, tamamen desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (vb.), blog yazarlarının hizmet vermesi ve video dağıtımını diğer hizmetler arasında bulacaksınız.

Sosyal Medya Hizmetimiz size, marka, ürün veya hizmetin farkındalığını artırmak için doğru zaman ve strateji ile bilgi paylaşma imkânı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, yeniden tweet sayısına, paylaşımlara, yorumlara, beğenilere ve görüşlere yansımaktadır. Sosyal Medya Pazarlama, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Marka İzleme

İşinizin itibarını geliştirmenize ve izlemenize yardımcı olabilir ve kullanıcıların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenebiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter, Instagram veya Pinterest gibi sosyal medya kanallarında trafiğinizi kısa sürede artırabiliriz. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içeriği ve platformu belirlemenize yardımcı olur.

Sosyal Medya Yçnetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve kitlenizle sağlıklı etkileşim kurmanızı sağlar.

Kurulum & Özel Profil Tasarımı

Marka ve kitlenizle uyumlu, kaliteli ve estetik içerikler ile sosyal medya profillerini oluşturur ve özelleştiririz.

Müşteri Görüşleri

Tümü

Bize projenizden bahsedin ve dönüşüme başlayın

Ekibimiz sosyal medya pazarlamacılığının, SEO'nun ve çevrimiçi pazarlama ihtiyaçlarının tamamını çözmenize yardımcı olur!

Fields marked with an * are required