Pay Per Click Management

Tıklama Başı Ödeme Reklamcılığı (PPC)

Tıklama başına ödeme, anlık bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfaya maruz kalmanın sonucunda markanıza daha geniş bir erişim ve pozisyon sağlar.

Kampanya stratejilerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık gibi konularda özel hizmetler sunuyoruz.

Müşterilerimizin işletme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar üretiriz. Müşterilerin hesaplarını günlük olarak yönetir, teklif fiyatlarını ve bütçeleri izleyerek yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırız.

Önceliğimiz her zaman mümkün olan en yüksek ROI yi yakalamaktır. Tüm süreçler ve maliyetler en şeffaf şekilde müşterilerimizle düzenli olarak paylaşır ve stratejimiz hakkında müşterilerimizi bilgilendiririz.

Ücretli Arama Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığı aracılığıyla yüksek ROI kazanın. Doğru analizlerle mevcut bütçenizle en nitelikli müşteri adaylarınıza en iyi fiyatlar erişin.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' sadık müşterilere dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyan kullanıcılar ile yeniden etkileşim sağlamanızı sağlar.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmak mı istiyorsunuz? KPI'ları ve hedeflerinizi hedeflemeyi amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştiririz.

Görüntülü Reklamcılık

Marka açıklığını, katılımını ve dönüşümlerini artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Doğrudan yanıt ve marka bilinirliği kampanyalarınızı başarıyla ile yönetebiliriz.

Video Reklamcılık

Biz çevrimiçi reklam uzmanlarıyız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet üstünlüğünüzü elde etmenize yardımcı olmaya hazırdır.

Google AdWords, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da yüksek ROI'lere sahip kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Nedir bu AMP ? İnternette Aramanın Standartları mı Değişiyor ?

Google’ın Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelen AMP projesi ile daha hızlı bir mobil internet deneyimi yolunda büyük bir ilerleme kaydedildi.…
Devamı

Breadcrumb Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok sayfa içeren web sitelerinde breadcrumb navigasyonu, kullanıcıların yollarını bulma biçimlerini büyük ölçüde arttırır. Kullanılabilirlik açısından breadcrumb, bir web sitesi ziyaretçisinin bir veya birkaç…
Devamı

KPI Nedir? Başarılı Bir Online Girişim İçin 12 KPI

KPI, Key Performance Indicator (Anahtar Performans Göstergesi) teriminin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kısacası ulaşılması gereken hedef olarak özetleyebiliriz. Her…
Devamı

50

PPC Yönetimi

213

Paid Search Advertising

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklamcılık Kampanyası

98

PPC Yeniden Pazarlama

35

Sosyal Reklamcılık Projeleri

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum getiriyi elde edin.

Müşteri Görüşleri

Tümü
Fields marked with an * are required