Web Development Services

Web Yazılım

Müşterilerimizin potansiyellerine tam olarak ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin her alanında deneyim sahibiyiz. İşletmenizi çevrimiçi hale getirin, daha fazla satış yapın ve daha fazla potansiyel satış keşfedin.

Web geliştirme için kodlamadan, web tasarımına ve içeriğine kadar kapsamlı bir yaklaşım edindik. Web'in her alanında yılların birikimi ile edindiğimiz bu tecrübelerin iyi sonuçlarını alabilmekten gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sırada yer almakla kalmayıp, gerçekten mümkün olan en iyi deneyimleri kullanıcılarınıza sunmaktır.

E-ticaret siteleri, kurumsal siteler, platformlar, portallar, extranet'ler, intranetler, özel yazılım çözümleri, yerli ve hibrid mobil ve tablet uygulamalar, Facebook uygulamaları, bilgi merkezi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Yazılım ihtiyaçlarınızın tamamını gerek ekibimiz ile gerekse çözüm ortaklarımızla entegre sağladığımız çözümlerle en efektif şekilde karşılayabiliriz.

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret sisteminiz için en uygun alt yapıyı geliştirebilir veya uygun hazır çözümleri size özel konumlandırabiliriz.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayan içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranet/Extranet

Ekibimiz, Intranet ve Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

Email Pazarlama

E-mail pazarlama süreçlerinizi iyileştirmek için dilediğiniz alt yapıyı sistemlerinize entegre ederek en iyi sonuçları zahmetsizce almanızı sağlarız.

PHP and JS Development

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız: PHP, Aspx, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

Nedir bu AMP ? İnternette Aramanın Standartları mı Değişiyor ?

Google’ın Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelen AMP projesi ile daha hızlı bir mobil internet deneyimi yolunda büyük bir ilerleme kaydedildi.…
Devamı

Breadcrumb Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok sayfa içeren web sitelerinde breadcrumb navigasyonu, kullanıcıların yollarını bulma biçimlerini büyük ölçüde arttırır. Kullanılabilirlik açısından breadcrumb, bir web sitesi ziyaretçisinin bir veya birkaç…
Devamı

KPI Nedir? Başarılı Bir Online Girişim İçin 12 KPI

KPI, Key Performance Indicator (Anahtar Performans Göstergesi) teriminin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kısacası ulaşılması gereken hedef olarak özetleyebiliriz. Her…
Devamı
Effective Web Development Solutions

Cross-platform ve responsive web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm önemli aygıt türlerinin yanı sıra tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler sunuyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olduğundan emin olmak için hem bir kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye izin veren, canlı yayınlanmadan ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizin oluşturulması sürecinde sunucularımızda barındırılan güvenli bir aşamaya veya test ortamına erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Açık kaynaklı çerçevelerin tam gücünden yararlanın, bize ulaşın ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uygun bir içerik yönetimli web sitesi elde edin.

Müşteri Görüşleri

Tümü
Fields marked with an * are required