Local Seach Optimization Services

Yerel SEO

Yanı başınızda ki müşteriler sizde bihaber olmasın.

Yerel SEO ile web sitenizi yerel listelerin başına getirerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Belli bir alana hizmet veren yerel bir işletmeniz varsa, gloabal SEO rekabetine girmeden yalnızca hedeflediğiniz lokasyonda lider olmak çok daha kolay ve verimli olacaktır.

Ajansımız, doğru dış konum sinyallerinin yanı sıra gelen arama bağlantılarını, sayfa içi ve sosyal sinyallerin gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı yerler hakkında Google'ın sinyalleri incelemesini sağlamak için bulunduğunuz yere özel olarak hazırlanmış yerel bir SEO arama stratejisi uygulamar. İşletmenizin organik olarak büyümesine olanak tanıyan daha güçlü bir müşteri tabanını oluşturmanıza izin Yerel SEO ile Yerel pazarda görünür olabilirsiniz.

Yerel SEO çalışmalarından en fazla verimi alabilmeniz için trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ediyor ve doğruluk için bilgileri sürekli olarak yeniden değerlendiriyoruz. Yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamaları elde etmek için gerekli tüm analiz ve çalışmaları yapmaktayız. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitleye yönelik yararlı bilgiler sunuyoruz.

32,8%

Çevrimiçi işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafikte artış

46%

Mobil trafikte artış

Effective Local SEO Solutions

İşletmenizin yalnızca masaüstlerinde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlamak için gerekli çalışamaları yapıyoruz. Hedefimiz, yerel trafik rakiplerinizin en üstünde listelenmenizi sağlamaktır.

Yaklaşımımız ile web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve karlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini doğru ve potansiyel müşterilere ve haritalama sistemlerine göre optimize eder ve bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolayca erişmenizi sağlar.

Effective Web Development Solutions

Nedir bu AMP ? İnternette Aramanın Standartları mı Değişiyor ?

Google’ın Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelen AMP projesi ile daha hızlı bir mobil internet deneyimi yolunda büyük bir ilerleme kaydedildi.…
Devamı

Breadcrumb Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok sayfa içeren web sitelerinde breadcrumb navigasyonu, kullanıcıların yollarını bulma biçimlerini büyük ölçüde arttırır. Kullanılabilirlik açısından breadcrumb, bir web sitesi ziyaretçisinin bir veya birkaç…
Devamı

KPI Nedir? Başarılı Bir Online Girişim İçin 12 KPI

KPI, Key Performance Indicator (Anahtar Performans Göstergesi) teriminin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kısacası ulaşılması gereken hedef olarak özetleyebiliriz. Her…
Devamı

Bize projenizden bahsedin...

Web sitenizi getirmenize ve istikrarlı büyütmenize yardım edelim

Online pazarlama bütçenizden en iyi sonucu alın ve sitenizi rakiplerden daha önde tutun.

Müşteri Görüşleri

Tümü
Fields marked with an * are required